Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Bir Zamanlar Çukurova nerede çekiliyor? Karaahmetli Köyü nerede?

ATV’nin beğenilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova‘nın nerede çekim yaptığı oldukça merak konusu oldu. Siz değerli okurlarımız için Bir Zamanlar Çukurova nerede çekiliyor? sorusuna bu yazımızla cevap vermek istedik. Çukurova hangi şehirde çekiliyor? Hangi il, ilçe ve mahallede çekimler gerçekleşiyor? Bir Zamanlar Çukurova dizisi Adana’nın neresinde çekiliyor? Adana Karaahmetli Köyü Nerede? hemen cevap verelim.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA NEREDE ÇEKİLİYOR?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin nerede çekildiği merak ediliyor. Dizinin çekimleri genellikle Adana ve Mersin şehirlerinde gerçekleşiyor. Dizideki konak çekimleri Aladağ Çiftliği’nde yapılmaktadır. Bir Zamanlar Çukurova dizisi seti ve Aladağlar konağı Adana’nın Karaahmetli köyüne kurulmuştur. Kısacası dizinin çekimleri genellikle Adana’da yapılmıştır ve burada devam etmektedir.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde bulunan hastane çekimleri, Adana’nın Seyhan beldesinde yer alan Prof. Dr. Nusret Karasu Göğüs Hastalıkları Hastanesi’nde gerçekleştirilmektedir.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Fekeli’nin özel mekanı olan, Hünkar Yaman’la karşılıklı kahve içtikleri yerin manzarası ise, Varda Köprüsü olarak bilinmektedir. Varda Köprüsü Adana ili Karaisalı ilçesi Hacıkırı köyünde mahallesinde yer almaktadır.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA HANGİ KANALDA, NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Bir Zamanlar Çukurova her hafta Perşembe günü saat 20:00 ‘da ATV ekranlarında yayınlanıyor.

 

Adana Karaahmetli Köyü yol tarifi,
Adana Karaahmetli Köyü kaç km,
Adana Yüreğir Karaahmetli Köyü yol tarifi,
Adana Karaahmetli köyüne nasıl gidilir,
Adana Karaahmetli Köyü Nerede,
Adana Karaahmetli köyü Bir Zamanlar Çukurova,
Adana Karaahmetli köyü Aladağ Çiftliği,

Ayrıca Bakınız.  Benim Adım Melek Nefise kimdir? Şerif Sezer


Cevap bırakın