Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Menajerimi Ara nerede çekiliyor? Menajerimi Ara Ego Ajans nerede

Star TV’nin beğeniyle takip edilen dizisi Menajerimi Ara, her pazar akşamı izleyicisiyle buluşuyor. Bir menajerlik firmasında yaşananları konu alan dizide ajans firması mekanı olarak tercih edilen binanın nerede bulunduğu ve dizinin diğer sahnelerinin nerede çekildiği soruları, Google üstünde çok fazla aranılıyor. Menajerimi Ara’nın çekim yerleri hakkında merak konusu olanları cevapları, yazımızda.

Başrollerinde Ahsen Eroğlu ve Barış Falay’ın bulunduğu, ünlü isimlerin menajerleriyle olan ilişkilerini ve iş yaşamlarını konu alan Menajerimi Ara dizisi, hikayesiyle olduğu kadar çekildiği çekildiği mekanlarla da beğeni topluyor. Dizinin sıkı takipçileri, Menajerimi Ara dizisinde Ego Ajans binası olarak tercih edilen firmasın nerede bulunduğunu ve dizinin diğer çekimlerinin nerede yapıldığını düşünüyorlar. Hikayenin aşağı yukarı tamamının geçtiği ve yalnızca giriş ile teras katının kullanıldığı binayla alakalı merak edilen detayları, haberimiz içerisinde bulabilirsiniz.

MENAJERİMİ ARA NEREDE ÇEKİLİYOR? EGO AJANS NEREDE?

İstanbul’da birden çok mekanın çekim için kullanıldığı Menajerimi Ara’da ana mekan Ego Ajans şirket çekimleri, Maslak’ta yer alan 42 Plaza’da yapılıyor. Dizinin ev çekimleri ise, Ataşehir’de yer alan lüks konutlarda gerçekleşiyor.

Bu evler arasında Barış’ın evi de yer alıyor. İç mekan çekimlerinin bazıları Beykoz Kundura Fabrikası’nda yapılıyor. Lakin çekimlerin çoğunluğu, Şişli ilçesine bağlı olan Maslak’ta yer alan iş merkezlerinde yapılıyor.

Menajerimi Ara Ego ajans nerede,
Menajerimi Ara Maslak,
Menajerimi Ara nerede çekildi,
Menajerimi Ara Barış’ın evi,
Menajerimi Ara Dicle nin evi nerede,
Menajerimi Ara Barış’ın evi nerede,
Ego Ajans nerede,
menajerimi ara 13. bölüm nerede çekildi,

Ayrıca Bakınız.  Uyanış Büyük Selçuklu nerede çekiliyor?


Cevap bırakın