Hekimoğlu nerede çekiliyor? Çekildiği Hastane

0

Kanal D’nin 2. sezonuyla Televizyon ekranlarında oynamaya devam eden dizisi Hekimoğlu, çekildiği hastaneyle izleyici tarafından oldukça merak …

Kanal D’nin 2. sezonuyla Televizyon ekranlarında oynamaya devam eden dizisi Hekimoğlu, çekildiği hastaneyle izleyici tarafından oldukça merak ediliyor. Dizinin sıkı takipçileri, Hekimoğlu’nun hangi hastanede çekildiğini inceliyorlar. Bi̇ hayli̇ büyük olan ve Valide Atik Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak geçen hastane nerede? Hekimoğlu nerede çekiliyor? İşte cevabı.

İlk bölümü geçtiğimiz yıl paylaşılan, Dr. House dizisinden bir araya getirilen Hekimoğlu dizisi, Salı akşamlarının ilgiyle izlenen dizilerinden olmaya devam etmekte. Başrolünde Timuçin Esen, Ebru Özkan Saban ve Okan Yalabık’ın bulunduğu dizi, bir doktor dizisi olduğu için aşağı yukarı tüm sahnelerini hastanede çekiyor. Dizide tercih edilen ve İstanbul Valide Atik Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak adı geçirilen hastane, izleyici tarafından merak ediliyor. Bi̇r den Çok seyirci bu adla, hastanenin nerede bulunduğunu araştırıyor. Peki Hekimoğlu nerede çekiliyor ve hastane nerede? Siz değerli okurlarımız için bu soruların cevabı bir araya getirdik…

HEKİMOĞLU NEREDE ÇEKİLİYOR? HEKİMOĞLU HASTANESİ NEREDE?

17 Aralık 2019 tarihinden bu yana ekranda olan Hekimoğlu dizisi, dizinin ilk kısmından bu yana İstanbul’un Anadolu Yakası’nda çekiliyor. Dizide İstanbul Valide Atik Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak geçen hastane, dekor değil.

Hekimoğlu’nun tüm hastane çekimleri İstanbul’un Tuzla beldesinde yer alan İstanbul Okan Üniversitesi’ne bağlı olan hastanede gerçekleşiyor. Lakin dizide, başka bir adla kullanılıyor.

Valide Atik Eğitim ve Araştırma Hastanesi,
Tuzla Okan Üniversitesi Hastanesi,
Okan Üniversitesi nerede,
Valide Atik Eğitim ve Araştırma Hastanesi doktorları,
Sadakatsiz nerede çekiliyor,
Hekimoğlu dizisi nerede ÇEKİLİYOR,

Ayrıca Bakınız.  2021 Mucize Doktor Nerede Çekiliyor - Hangi Hastanede Çekiliyor - Berhayat Hastanesi

Cevap bırakın