Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Pazartesi Günü Murad İçin Okunacak Dua

Pazartesi günü her türlü murad için okunacak dua ile sizde haftanın ilk gününü oldukça hayırlı ve dilekleriniz kabul olmuş bir şekilde geçirebilirsiniz. Pazartesi günü haftanın ilk başlangıç günü ve haftaya nasıl başlarsanız öyle gider diye atalarımız boşa dememiş. Peki pazartesi günü yani haftanın ilk günü hangi dua okunmalı işte size bunu açıklıyoruz. Pazartesi günü okuyacağınız dua sizi o hafta süresince kötülüklerden korur ve işlerinizin yolunda gitmesini sağlar. Allah’ın izniyle şeytandan uzak olursunuz. Bu duayı sabah namazından sonra istediğiniz kadar okuyabilirsiniz. Allah bu tesirli duayı kabul edecektir inşAllah. işte pazartesi okunacak dilek duası:
Bismillahirrahmanirrahiym.
“Elhamdü Lillahilleziftehara bi ulivvihi ve ala bi fahrih.Va’berra bi kuvvetihi ve alimes sirra ve alaniyeh.Rabbena lekel hamdü ve bekaü ve azametü vel kibriyaü.Bediy’us semavati vel erdi zül batşiş şedidi vel kuvvetil metin.Rabbü erbab.Ve malikür rikabi la ilahe illa hüvel halikul bariül musavviru lehül esmaül husna,yüsebbihu lehu ma fis semavati vel erdi ve hüvel azizül yargıç.Allahümme akbıd annil hvevete ve mekral makirin.Ve cevral cairin.fe innei asbahtü müteharrizen bike la emlikü ma ercu ve la estetıy’u def”a ma ecidü.Ya faricel hümumi ve ya kaşifel ğumüm.Ve ya mücibe da’vetil mazlüm.La tüazzibni bi kesrati zünubi.Fağfir li verhamni inn tüazzibni fe bi zenbi.Ve in tağfir li fe inneke entel azizül yargıç.”
Allah dualarınızı kabul etsin. Amin.

Pazartesi günü murad için okunacak dua

Pazartesi günü okunacak esmalar Mutluluğun Şifresi

Pazartesi okunacak dua Mutluluğun Şifresi

Pazartesi günü okunacak dua

Pazartesi dua zikirler

Haftanın ilk günü okunacak dua

Pazar günü okunacak Dualar

Pazartesi okunacak Dilek Duası

Ayrıca Bakınız.  Tilavet secdesinin duası


Cevap bırakın