Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Tarkan Evi Nerede? Nerede Yaşıyor?

Table of Contents

Tarkan Evi Nerede? Nerede Yaşıyor?

Tarkan hayatımızda 90’lı yıllarda girdi. Sezen Aksu ismiyle birlikte hayatımıza muhteşem bir giriş yapan ünü sadece Türkiye ile sınırlı kalmayıp daha sonra uluslararası bir üne kavuşan ve Mega Star unvanı ile bunu taçlandıran Tarkan herkes tarafından çok sevilen bir ses sanatçısı. Müzik kariyerinde hep emin adımlarla ilerleyen Tarkan’ın özel yaşantısı bu kadar iyi değildi. Ta ki eşi Pınar Dilek ile evlenene kadar. 2016 yılında evlenen çiftin 2018 yılında Liya ismini verdikleri bir kız çocukları oldu. Böylece özel hayatı da düzene giren Mega Star da ev yaşantısına daha fazla önem verir oldu. Bu durum ile birlikte herkes tarafından Tarkan’ın evi nerede? Tarkan nerede yaşıyor?soruları da daha fazla dile getirilir oldu. Bu yazımızda işte bu soruların yanıtlarını sizlerle paylaşacağız.

Tarkanın Kölndeki Evi Nerede
Tarkanın Kölndeki Evi Nerede

Tarkan’ın Evi Nerede?

Tarkan yaşantısını İstanbul’da sürdürüyor. İstanbul’da iki evi bulunan Tarkan’ın evlerinden birisi Tarabya’da diğeri ise Polenezköy’dedir. Aynı zamanda İstanbul’un kaosundan, gürültüsünden ve keşmekeşinden uzaklaşmak istediğinde nefes almak için son dönem meşhur yerleşim yerlerinden Şirince Köyü’nde de bir çiftlik evi satın almıştır. Tarkan’ın Tarabyadaki villası yapısı, mimarisi, donanımı ve sahip olduğu güvenlik önlemleriyle dikkat çekiyor. Özel bir iç mimar tarafında yeniden tasarlanan evde son teknoloji güvenlik sistemleri ve yapılar tercih edilmiş. Yaklaşık piyasa değeri 8 milyon dolar olduğu tahmin edilen villa Tarkan’ın İstanbul’da bulunduğu sürece yaşadığı mekanlardan sadece bir tanesi.

Tarkan Nerede Yaşıyor?

Tarkan Almanya doğumludur. Bu nedenle Almanya hayatında özel bir yere sahiptir. Mega Star bu nedenle Almanya ile bağını hiçbir zaman kurtarmamış ve zaman zaman da Almanya’da yaşamını sürdürmektedir. Bu nedenle Tarkan Almanya Köln yakınlarında 4 yatak odalı ve bahçeli, yaklaşık piyasa değeri 3 milyon Türk Lirası olan bir ev satın almıştır. Bu evi tercih etmesinin bir nedeni de kendisi gibi gurbetçi bir ailenin çocuğu olan eşi Pınar Tevetoğlu’nun ailesi de yeni aldıkları eve yaklaşık yetmiş kilometrelik bir mesafede yaşamalarıdır.

Ayrıca Bakınız.  Masumlar Apartmanı Gülben Merve Dizdar Kimdir - Nerede Yaşıyor

 

 Cevap bırakın