Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

2021 Müge Anlının Evi Nerede

Table of Contents

2021 Müge Anlının Evi Nerede

Müge Anlı Türk Televizyonculuğunun son yıllardaki en çok merak edilen ve takip edilen programcılarından birisi. Bu sayfayı oluşturmaktaki amacımız Müge Anlı’nın toplumumuz üzerindeki etkisi ve toplumun ona karşı duyduğu merak. Son dönemde ortaya çıkardığı bilinmezler ile de daha da fazlasıyla toplumun ilgisini üzerine toplayan Müge Anlı tüm yaşantısıyla toplumun her kesimi tarafından ilgi duyulan ve merak edilir hale geldi.

Müge anlı kimdir? Müge anlının ev adresi, Müge anlı nerede yaşıyor?, Müge anlı İstanbul’un neresinde oturuyor? diye merak ediyorsanız eğer hemen cevap verelim.. Müge anlı, ATV ekranlarının reyting rekoru kıran gündüz yayınlanan programının sunucusudur. Peki Müge Anlı kaç yaşında? tüm bunlar hakkında size detaylı bilgi yazımızın açıklama kısmında..

Türk televizyon sunucusu ve gazeteci olan ünlü isim Müge Anlı ile Tatlı Sert programını sunmaya devam etmektedir. Faili meçhul kayıpları ve cinayetleri ortaya çıkaran isim birçok kişinin de ailesine kavuşmasına yardımcı olmuştur hala da olmaya devam etmektedir.

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun olan isim yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde Hukuk üzerine yapmıştır. Televizyon hayatına ilk olarak magazin alanında başlayan ünlü televizyoncunun memleketi merak ediliyor. Buna göre; ünlü televizyoncu Müge Anlı aslen nereli? İşte Müge Anlı’nın memleketi…

Müge Anlı Kaç Yaşında?
Müge Anlı 47 yaşındadır. 19 Aralık 1973 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Babası İhsan Anlı’dır.

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde hukuk üzerine yaptı.2008’de gazeteci Burhan Akdağ’dan boşandı. Bu evlilikten 1 kızı oldu.

Televizyon hayatına ilk olarak magazin alanında başlayan Anlı, diğer bir magazinci Şenay Düdek’le Kanal D’de yaptığı Dobra Dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı bir program yapmıştır.

Ayrıca Bakınız.  Bergüzar Korel Evi Nerede? Nerede Oturuyor? Kimdir? Kaç Yaşında?

Bir sezon beraber program yaptıktan sonra, aynı programa Düdek Cenk Eren’le, Anlı ise Pakize Suda’yla Kanal D’de devam etmiştir. Dobra Dobra’daki sunuculuk deneyimi ile magazinciliği bırakıp tam anlamıyla sunuculuğa geçti.

ATV’ de paylaşılan kendine ait Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaya başladı. Programda, kaybettiği yakınlarını arayan bireyler ağırlanmakta, işleyeni belli olmayan yahut işleyenin hâlâ bulunamadığı cinayetler aydınlatılmaktadır.

Tatlı Sert’in haricinde, 2010 televizyon sezonunda, daha evvelden Sinan Çetin yapmış olduğu Film Gibi adlı programla aynı formatta bir programı ATV’de sundu.

Tatlı Sert’in haricinde, 2010 televizyon sezonunda, daha evvelden Sinan Çetin yapmış olduğu Film Gibi adlı programla aynı formatta bir programı ATV’de sundu.

Müge Anlının Kızı Kimdir?

Müge Anlı’nın Burhan Akdağ ile 1993 yılında dünya evine girdi. Evlilikleri 15 yıl sürdü ve 2008 yılında Müge Anlı eşinden ayrıldı. Bu evliliğinden 2002 yılında Lidya Müge ismini verdikleri bir kız çocukları dünyaya geldi. Özel hayatı konusunda çok fazla bilgiye sahip olunmayan Müge Anlının kızının olduğunu duyan birçok izleyicisi bu durum karşısında şaşkınlıklarını gizleyemiyor. Tabi doğal olarak da Müge Anlı’nın kızının kim olduğunu öğrenmek için de çok sayıda arama gerçekleştiriyor.

Müge Anlının Kızı Kaç Yaşında
Müge Anlının Kızı Kaç Yaşında

Bu yazının kaleme alındığında 19 yaşında olan Lidya Müge Akdağ annesi ile birlikte yaşantısını sürdürüyor. Mahkeme kararı ile Lidya Müge’nin velayeti annesine verildi.

  • müge anlı şirin’in evi
  • müge anlı istanbul’un neresinde oturuyor
  • Müge Anlı nerede yaşıyor
  • müge anlı’nın annesi
  • müge anlı’nın kızı
  • Müge Anlı nın maaşı
  • Müge Anlı nın kardeşleri ve annesi
  • Müge Anlı ev adresi


Cevap bırakın