Alev Alev dizisi nerede çekiliyor? Hangi Hastane

0

Show TV’nin son dönemlerde ilgiyle izlenen dizisi Alev Alev , reytinglerdeki başarısı kadar çekildiği mekanlarla da merak konusu oluyor. Seyi …

Show TV’nin son dönemlerde ilgiyle izlenen dizisi Alev Alev, reytinglerdeki başarısı kadar çekildiği mekanlarla da merak konusu oluyor. Seyi̇rci̇ler, Alev Alev dizisinin çekildiği yerleri ve dizide tercih edilen Ağlayan kaya ve Sarnıç’ın neresi olduğunu inceliyorlar. Peki Alev Alev dizisi nerede çekiliyor? Alev Alev Sarnıç nerede? Ağlayan kaya neresi? İşte cevabı…

Başrollerinde Demet Evgar, Hazar Ergüçlü ve Dilan Çiçek Deniz’in bulunduğu Alev Alev dizisi, yayına girdiği Perşembe akşamları izleyiciyi ekran başına kilitleyen yapımlardan olmayı başardı. Dizi, 3 kadının verdiği ve ortak bir paydada buluştukları yeniden hayata tutunma mücadelelerini ekrana getiriyor. Hikayesi kadar çekimlerde tercih edilen mekanlarıyla da dikkat çeken dizi için özellikle hangi semtte çekildiği ve Ağlayan kaya ile yangının gerçekleştiği Sarnıç’ın nerede bulunduğu hakkında çok fazla araştırma yapılıyor. Siz değerli okurlarımız için bu soruların cevaplarını bir araya getirdik.

ALEV ALEV DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR? ALEV ALEV SARNIÇ NEREDE?

Büyükçekmece’de yer alan Alkent 2000 Mahallesi’nde dizinin tüm ev sahneleri çekiliyor. Dizinin ünlü yangın sahnesi ise Beykoz’da yer alan bir ayakkabı fabrikasında çekildi. Kurulan plato, yangın sahnesi için yakıldı. Bu plato dizide, Sarnıç ismiyle yer aldı.

ALEV ALEV DİZİSİ AĞLAYANKAYA NEREDE?

Dizide tercih edilen mekanlar arasında en çok aratılan ise Ağlayan kaya Plajı oldu. Tanıtım çekimlerinin de yapıldığı bu plaj, İstanbul’un Şile beldesinde bulunuyor ve bir hayli ünlü bir plaj olarak dikkati çekiyor.

Alev Alev dizisi hangi hastanede çekiliyor,
Alev Alev dizisinin çekildiği yer,
Alev Alev dizisinin çekildiği hastane,
Alev Alev nerede çekiliyor Yedikule,
Alev Alev dizisi hangi hastanede çekildi,
Alev Alev nerede çekiliyor Dikili,
Alev Alev dizisi Yedikule,
Alev Alev hangi hastanede çekildi,

Ayrıca Bakınız.  Kuruluş Osman nerede çekiliyor?

Cevap bırakın