Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Oktay Kaynarca evi nerede? Nerede oturuyor?

Oktay Kaynarca kimdir? Oktay Kaynarca ev adresi, Oktay Kaynarca nerede yaşıyor?, Oktay Kaynarca istanbul’un neresinde oturuyor? diye merak ediyorsanız eğer hemen cevap verelim.. Oktay Kaynarca, şimdilerde ATV ekranlarının reyting rekoru Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinin başrol oyuncusudur.. Peki Oktay Kaynarca kaç yaşında? tüm bunlar hakkında size detaylı bilgi yazımızın açıklama kısmında.. Oktay kaynarca Kurtlar Vadisi dizisi ile de bir çok hayran kitlesi olan oyuncu EDHO dizisi ile de kendini fazlası ile sevdirmeye devam ediyor.

Oktay kaynarca Kaç Yaşında?

27 Ocak 1965 Malatya doğumlu 55 yaşındadır.

Ünlü Oyuncu Oktay Kaynarca son günlerde yaşadığı olaylardan dolayı Bebek’ten taşınma kararı aldı. Kaynarca yıllardır yaşadığı semtten neden taşınma kararı aldı?

2009 senesinden bu yana İstanbul gece yaşamının önemli noktalarından biri olan Bebek’te ikamet eden oyuncu, son günlerde yaşadığı olaylardan dolayı taşınma kararı aldı.

Bebek’te sık sık sevgilisi Deniz Çakır ile gazetecilere yakalanan Kaynarca, geçtiğimiz ay da gizemli bir kadınla görüntülenmiş ve o panikle bir muhabiri ezmişti. Bu yaşananlardan sonra ünlü oyuncu, sevgilisinin de onayıyla Bebek’ten ayrılmaya karar verdi.

Kaynarca şu sıralar Emirgan ve Tarabya hattında ev arıyor. Ünlü oyuncu bir önceki günlerde yine sevgilisi Deniz Çakır ile nesnellere takılmış, “Sizin yüzünüzden Bebek’i terk edeceğim” diyerek gazetecilere isyan etmişti.

Oktay Kaynarca Bodrum evi

Oktay Kaynarca Bodrum evi nerede

Edho nerede çekiliyor 2020

Edho yeni ev kimin

EDHO ÇİFTLİK evi

Edho çiftlik evi kimin

Oktay Kaynarca evi nerede

Eşkiyanın çekildiği çiftlik kimin

Ayrıca Bakınız.  Aras Bulut İynemli Evi Nerede Yaşıyor Oturuyor, Kimdir, Yaşı, Boyu Kaç, Nereli, Evli Mi


Cevap bırakın