Seni Çok Bekledim dizisi çekim yerleri

0

Başrollerinde Özcan Deniz ile İrem Helvacıoğlu’nun bulunduğu Seni Çok Bekledim dizisi Star Tv ekranlarında oynamaya başladı. Dizi, çekim için …

Başrollerinde Özcan Deniz ile İrem Helvacıoğlu’nun bulunduğu Seni Çok Bekledim dizisi Star Tv ekranlarında oynamaya başladı. Dizi, çekim için kullandığı mekanlarla izleyicisini kendisine hayran bıraktı. İlk bölümü seyredenler, dizinin çekildiği yerleri incelemeye başladılar. Peki Seni Çok Bekledim dizisi nerede çekiliyor ve çekim yerleri nereler? Soruların cevabı, yazımızda.

Star TV’de yeni bir dizi yayın hayatına start verdi. Şarkıcı ve oyuncu Özcan Deniz’in yeni projesi olan ve genç oyuncu İrem Helvacıoğlu ile başrolünü yayınladığı Seni Çok Bekledim, ilk bölümüyle ekrana geldi. Hem Türkiye’de hem de Katar’da çekimleri yapılan dizi, hikayeyi yansıtmak için tercih ettiği mekanlarla sosyal platformnın gündemine yerleşti. Tanıtımlarında masal gibi bir hikaye duygusu yaratan dizide tercih edilen mekan ve yerler de, bunu destekler nitelikte oldu.

SENİ ÇOK BEKLEDİM DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Seni Çok Bekledim dizisinin Türkiye’deki ilk çekimleri, Erzincan’ın Kemariye beldesinde yapıldı. Toplamda 10 gün süren çekimler daha sonra İstanbul’da da bir süre çekim yapıldı.

Yurt dışı sahnelerinin bir kısmı Katar’ın başkenti Doha’da yapıldı. Doha çekimlerinde tercih edilen mekanlar sırasıyla şöyle:

– Ulusal Katar Müzesi

– İslam Eserleri Müzesi

– Kapalı Çarşı

– Şazeli Pearl Area

– Souq Waqif

– Marsa Katara ve çöller.

Ayrıca Bakınız.  Alev Alev dizisi nerede çekiliyor? Hangi Hastane

Cevap bırakın