Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Volkan Konak Evi Nerede? Nerede Yaşıyor? Kimdir? Kaç Yaşında?

Volkan Konak Evi Nerede? Nerede Yaşıyor? Kimdir? Kaç Yaşında?

Volkan Konak Karadeniz müziğinin en önde gelen ve en bilinen sanatçılarından birisi. Son dönemde yaptığı televizyon programları, konserleri ve ideolojik duruşuyla çok sayıda kişi tarafından takip edilen ve sevilen bir sanatçı. Besteci ve söz yazarı olan Volkan Konak son olarak Star TV’de Kuzeyin Oğlu programı ile geri döndü. Her hafta yeni konukları misafir eden Konak izleyicilerinin Cuma akşamlarını akşam 20:00-23:59 saatleri arasında şenlendiriyor. Hal böyle olunca da Volkan Konak kimdir? Volkan Konak Evi nerede? Volkan Konak Nerede Yaşıyor? Volkan Konak Kaç Yaşında? soruları izleyiciler ve Konak’ın sevenleri tarafından arama motorlarında çok sayıda aranıyor.

Volkan Konak Evi Nerede? Nerede Yaşıyor?

Volkan Konak yoğun bir iş yaşantısına sahiptir. Çok sayıda televizyon programı ve konser gerçekleştiren Konak bu çalışmalarının büyük bir bölümünü İstanbul’da gerçekleştirmektedir. Bu nedenle de il dışındaki etkinliklerinin ve işlerinin dışında hayatını geçirmek üzere İstanbul’u tercih etmektedir.

Volkan Konak Kimdir?

Volkan Konak 1967 yılında Trabzon’da dünyaya gelmiştir. Aslen Maçka ilçesinin Yeşilyurt köyünde dünyaya gelen Konak ilkokul, ortaokul ve lise eğitimini Maçka ilçesinde tamamlamıştır. Lise eğitimini tamamladıktan sonra yükseköğretimi İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuvarında 1988 yılında tamamlamıştır. Lisansüstü eğitimini yine aynı üniversitede Sosyal Bilimler alanı Halk Müziği bölümünde 1991 yılında tamamlamıştır.

Sanat yaşantısına derleme çalışmalarıyla başlayan Volkan Konak Nazım Hikmet, Sunay Akın gibi ülkemizin önde gelen yazarlarının şiirlerine bestelemiş ve çalışmalarına etnik müziği de dahil ederek başka bir boyuta taşımıştır.

Ayrıca Bakınız.  Yeliz Korkmaz Semiraminta Nerede Oturuyor Yaşıyor Evi Nerede Kimdir 2022

Volkan Konak Kaç Yaşındadır?

Volkan Konak bu yazının kaleme alındığı 5 Haziran 2021 tarihinde 54 yaşındaydı.

Volkan Konak Kuzeyin Oğlu Programını

Volkan Konak Kuzeyin Oğlu programını izlemek için aşağıdaki videoyu tıklayınız.Cevap bırakın